Sevkiyat Optimizasyon

Untitled4Esasında tüm sektörlerde üretilen her ürün müşteriye ulaşmak için belli bir Lojistik Prosedürden geçmek zorundadır ve bu süreç ürün maliyetini direkt etkilemektedir.

Bizim hitap ettiğimiz müşteri segmentinde ise rekabetin yoğun yaşanması ve müşteriye sağlanan desteğin o imalatçıyı bir adım öne çıkarması sebebiyle SERNES olarak Sevkiyat Optimizasyonuna önem vermekteyiz.

Bu yüzden müşterilerimize düşük adetlerde ve sık aralıklarla sevkiyatlar yapmaktayız. Böylece hem müşterilerimizin stok maliyetlerinin düşmesine hem de organizasyonlarının daha sağlıklı bir biçimde çalışmasına destek olmaktayız.

SERNES olarak sektörde edindiğimiz bilgi ve tecrubelerin birikimi ile müşterilerimize sadece kaliteli ürün sağlamak için değil, bu ürünleri uygun maliyetler ile tedarik etmek konusunda da mühendislik çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

Sevkiyat Optimizasyonunun sağlanması için aşağıdaki iki noktaya dikkat etmekteyiz;

Paketleme Tipi : Bu konuda maksimum fayda sağlayabilmek için Müşteriye Özel çözümlerin geliştiriyoruz. Ürünün günlük kullanım miktarı, hat kenarının uygunluğu, montaj prosesin özelliği, fabrika içi hat besleme koşulları ve müşteri beklentisi dikkate alınarak en uygun paketleme tipi dizayn edilmektedir.

Leadtime : Ürün teslim süresinin kısalığı, bir organizasyonun ne derece mükemmel olduğu ve kendi içinde uyumlu çalıştığıyla orantılıdır. Bu yüzden müşterilerimizin siparişlerine aynı gün içerisinde reaksiyon verip, esnek üretim koşulları ile Ürün Teslim Süresinde önemli iyileştirmeler sağlıyoruz.